بهینه سازی (سئو) مناسب سایت ها در سال 2021 حرفه ای؟

امروزه به منظور کسب رتبه بالا تر بازاریابی و افرایش بازدید سایت شما صورت میگیرد

سئو چیست؟

سئو به منظور کسب رتبه بالا تر در صفه نتایج به خصوص گوگل می باشد متخصصین یا سئو کاران با انجام روش های فاکتور های آن باعث افزایش بازدید تثبیت موقعیت سایت بین بازدید کنند گان در رقبا میشود

بهینه سازی به طور غیر مستقیم به شما در بازاریابی و افزایش نرخ بازدید یا کلیک در سایت کمک میکند برای انجام ارتقا رتبه حرفه ای  سایت باید تسلط کا فی به ز بان های css.html.java.jquery  داشته باشد. 

اهداف سئو ؟

1-      افزایش رتبه (page rank) سایت

2-      افزایش اطلاعات کاربران از  وب سایت و برند شما

3-      افزایش بازدید وکلیک کابران در سایت

4-      افزایش در آمد

5-      افزایش شهرت و اعتبار سایت

6-      ایجاد طرح وساختار مناسب

7-      سرعت بالای سایت

8-      محتوای جذاب اقتصادی

با استفاده ار فاکتور های بهینه سازی سایت اعم از تولید محتوای اختصاصی ، لینک های داخلی و خارجی ، ساختار مناسب ، مقیاس پذیری و ...  می باشد باعث افزایش رتبه (page rank ) سایت می شود که این عمل تاثیر مثبتی بر اطلاعات کاربران از وجود سایت شما دارد . هرچه کلیک وبازدید کاربران از سایت شما بیشتر شود این کار باعث بیشتر شدن  مشتریان هدفمند  سایت شما می شود که در نتیجه به میزان در آمد و کسب و کار شما در سایت می افزاید.

متخصصین سئو بین ۳ تا۶ ثانیه فرصت دارند تا کاربران را با محتوای مفید و تخصصی در رابطه با موضوع خود جذب سایت کنند چرا که اگر سایت محتوای مناسب و اطلاعاتی که کاربران میخواهند را نداشته باشد از سایت شما خارج می شوند.

یکی دیگر ازعوامل موثر سئو در طرح و ساختار سایت ، داشتن یک ساختار گرافیک مناسب با در نظر گرفتن سلیقه عمده کاربران می باشد که باعث می شود کاربر در زمان دیگری نیز به سایت شما سر بزند و اطلاعات مورد نیازش را در سایت شماجستجو کند که این باعث می شود کاربران معمولی به کاربران هدفمند و مشتری سایت شما تبدیل شوند وباعث افزایش ترافیک سایت می شود.

سئو کاران با انجام فاکتورهایی از جمله بروزرسانی منظم سایت،اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی به خصوص گوگل پلاس،از بین بردن مطالب تکراری و... باعث ایندکس(پیدا کردن صفحات سایت و قرار گرفتن آن ها در پایگاه داده گوگل به منظور نمایش آن ها برای کاربران)سریع تر میشود که با کاهش کدها و توضیحات اضافه، استفاده کمتر از کد های جاوا و فاصله بین آن ها نیز باعث افزایش سرعت لود سایت می شود و همچنین تاخیر زیاد ناشی از سنگینی سایت را کاهش میدهد.

با انجام فاکتور های سئو یک سایت موفق و مطابق با نیاز بیشتر کاربران شکل می گیرد که اگر در صفحه اول گوگل قرار داشته  باشد،میزان بازدید از سایت شما بیشتر میشود که با افزایش گرافیک و علاقه کاربران به سایت ، آن ها سایت ما را برای دوستان و آشنایان به اشتراک میگذارند که در نتیجه آن اعتبار و شهرت سایت افزایش پیدا میکند.

چرا سایت ها به بهینه سازی (ارتقا رتبه) برای موتور های جستجو نیاز دارند ؟

-   75درصد کاربران بر روی نتایج 1تا 5 موتور جستجو تو گوگل  کلیک می کنند پس برای بدست آوردن این رتبه باید ازبهینه سازی سایت استفاده کرد که درکل باعث ایجاد یک سایت مناسب با الگوریتم موتور های جستجو به ویژه گوگل که هر ساله 500 بار توسط توسعه دهندگان آن بروز می شوند می باشد.

-   برای بالا آمدن در صفه نتایج گوگل در صفحات اول برای یک کلمه کلیدی خاص نیاز به یک بهینه سازی حرفه ای و سازماندهی شده داریم برای این کار به یک سئو کار مجرب و با تجربه نیازمندیم  که بتواند سایت را به صورت هدفمند برای آن کلمه کلیدی ارتقا دهد که نتیجه آن افزایش اعتبار سایت می باشد.